Forum dyskusyjne

RE: Seksualność mojej dziewczyny Adam/Adamos325.

Autor: Adamos325   Data: 2018-01-11, 17:27:00               

Jeszcze dodam - no masz chyba rację Feelka, jestem trochę taki, tzn. miłość i roztropność, dystans góruje ;) Jestem za rządem i za opozycją, z tymi i z tym się zgadzam, jeśli mądrze mówią, nie manipulują i nie sieją propagandy, jak np. ostatnio trochę Kurski... ;) Słucham TVP, TVN i POLSATu - żeby mieć wyrobione zdanie i dystans do wszystkich - choć niektórzy znajomi radzili mi nie słuchać TVP, ale wybrałem swoją drogę. Lubię ludzi zbuntowanych i silnych - jestem przeciw aborcji ale rozumiem i popieram też czarne marsze i ustawę "Ratujmy kobiety" - to kwestia światopoglądowa i nie każdy od razu ją rozumie. Sporo sprzeczności we mnie, jak Feelka widzisz - ale znam siebie, można na mnie polegać i jak się zakochasz, to raczej się nie zawiedziesz ;))) Nie obiecuję Ci łatwego życia - ale Piękne! - nudzić się nie będziesz... :))

PS. Dziękuję za komplement :) Tak jestem za oświeceniem i mądrością oraz za wiarą, duchowością i tradycjonalizmem. Człowiek jest tylko małym człowieczkiem - a jednocześnie może być WIELKIM! Lubię czytać filozofów, ateistów i ludzi świętych - tych i tych rozumiem! :)Dokąd mnie jeszcze życie zaprowadzi? - jestem otwarty... ;)

PS.1 Chyba to nie wiąże się z "cudzołożeniem"? - "Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek" - tylko szukam prawdy, piękna - tak, ciekawym jestem człowiekiem, ciekawym życia...

Prezes Jarosław Kaczyński też by ze mną nie miał lekko... - bo... przyjaźnił i rozmawiałbym też z opozycjonistami, nawet jakbym podzielał jego poglądy, był w jego partii :)) Muszę, chcę zrozumieć człowieka - to najważniejsze dla mnie!! :)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku