Forum dyskusyjne

RE: Seksualność mojej dziewczyny Adam/Adamos325.

Autor: Adamos325   Data: 2018-01-11, 10:52:22               

No dobra, jak mnie wywolujesz - to napisze Ci o polityce, choc ona nie kajarzy mi sie raczej z seksem, tzn. takim prawdziwym - raczej kojrzy mi sie wprost przeciwnie, np. z gwaltem ;)

Kogo kocham z politykow - no o milosci raczej nie bede tu mowil, bardziej o lubieniu, na kogo zwracam uwage, i w kim moglbym sie ewentualnie zakochac ;)

Kocham Różę Thun - za europejskość i pragmatyzm. Kocham Joannę Scheuring-Wielgus i Kamilę Gasiuk-Pihowicz oraz całą Nowoczesną za konstruktywną opozycję. Kocham Barbarę Nowacką za niepokorę i socjalizm. Kocham Grzegorza Schetynę za ładny uśmiech i minki. Kocham Michała Szczerbę za szopki.Kocham Małgorzatę Kidawę-Błońską za roztropność. Kocham Jarosława Kaczyńskiego za populizm, przewodnią myśl narodu, przewidywalnosc i transparentność. Kocham Pawła Kukiza za czasami wyłapanie tego co inni chcieli ukryć. Kocham Beate Mazurek za dystans. Kocham Elzbiete Rafalska za ekonomie i sympatie. Kocham Mateusza Morawieckiego za ekonomie, inteligencje i urode. No i zostal jeszcze Antoni Macierewicz - ktorego kocham za dyskurs, konserwatyzm i Misiewicza.

To chyba tyle. A i Kocham jeszcze Donalda Tuska za przewodniczenie Radzie Europejskiej, godne reprezentowanie naszego narodu, lizusostwo, lisostwo i przebiegłość - bez zadnych podtekstów :)

A Ty Fatum kogo kochasz? - podziel sie... :)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku