Forum dyskusyjne

RE: piszemy o demonach... pytaj o co chcesz;)

Autor: Adamos325   Data: 2018-02-13, 22:55:44               

Decontraction - o Tobie też nie zapomniałem, o miłości do Ciebie ;) Tylko nie bój się jak Fatum - bo to jest miłość taka szeroka ;))

No zgadzam się z Tobą - jak ktoś czuje, że ma potrzebę, że pomoże mu ona - to niech chodzi na terapię, jestem jak najbardziej za!! Ja również jak to czułem - to chętnie skorzystałem, i dobrze mi z tym, moje życie teraz jest szersze, więcej o sobie wiem. Chodziło mi tylko o to, czy to nie jest środowisko zamknięte? - tzn. czy każdy kto chodził na terapię, nie ma teraz tendencji zaraz do wysyłania na nią innych? - Fatum uważam że ma, poniekąd ;)) Jestem za sugerowaniem terapii - ale po głębszym poznaniu danej osoby, jej problemów i jeśli ona sama tego chce, to musi wyjść najbardziej od niej samej!! Mnie nikt nie nakłaniał, sam chciałem! - i dlatego dobrze tam się czułem, dużo skorzystałem. Choć Fatum uważa że mało! - ale z nią to mało co mnie już dziwi ;)

No dobra Tulu, przyznaję Ci rację w ostatnim zdaniu, ładnie to napisałaś i ujęłaś - "świat byłby bardziej zrozumiały dla nas wszystkich" - Ciebie też lubię :) Tylko nie pisz mi tak za często - bo... Cię pokocham ;)) Ale wiesz, może ten świat inni rozumieją? - to tylko my, mała grupka ludzi miała, ma z tym trudności? Choć znam też takich ludzi którzy nie wszystko w tym świecie rozumieją - ale dają sobie radę, nie ma, nie miało to na nich takiego wpływu. Zresztą, my też dajemy sobie radę!! :)) Im dłużej się żyje, tym wydaje się że ten świat jest coraz słabszy..., zwariowany ;) - choć Piękno też w nim jest! - ale Piękno też jest może takie, że trzeba umieć je odkrywać...? - to jest rozwój naszego umysłu.

Wchodzę w trochę trudne zagadnienia - dlatego muszę kończyć ;) Jedna prośba - nie oceniajcie mnie tak jednoznacznie, bo ja jestem wielokierunkowy, trochę artystyczny :) Wiem, że może to być trudne - dlatego wszystko, tzn. prawie wszystko przyjmuję :)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku