Forum dyskusyjne

Nie potrafię zagadać do dziewczyny

Autor: Kuba11   Data: 2017-11-01, 17:53:06               

Witam!

Potrzebuję pomocy.. Zanim wybiorę się na wizytę do psychologa postanowiłem dać sobie ostatnią szansę i poszukać pomocy właśnie na forum.
Otóż, mam 24 lata, kumple w moim wieku już od dawna mają swoje drugie połówki, żenią się i zakładają rodziny a u mnie nawet się nie zanosi na znalezienie dziewczyny. Powód? Jest oczywisty.. Odkąd pamiętam mam poważny problem z nawiązywaniem relacji damsko-męskich.. Czyli mówiąc prościej: widzę na ulicy, w restauracji, w sklepie itp. dziewczynę która mi się bardzo podoba, po prostu nie potrafię do niej zagadać.. Ogólnie w towarzystwie kobiet które robią na mnie wrażenie czuję się skrępowany i nie jestem sobą. Dodam że od kilku lat siedzę na różnych portalach randkowych i nie ukrywam że spotkałem kilka dziewczyn, jednak na każdym spotkaniu powtarzał się ten sam problem, czułem się skrępowany i niekomfortowo, nie wiedziałem o czym z nimi rozmawiać, było za dużo momentów niezręcznej ciszy no i niestety ale żadna znajomość nie przetrwała do dziś.. Z jedną byłem nawet udało mi się związać, ale nie był to udany związek i trwał tylko 3 miesiące.. Powodem rozstania była w dużej mierze moja nieśmiałość.. W swoim życiu przepuściłem naprawdę dużo okazji, aż nie sposób je zliczyć. Np, byłem ostatnio ze znajomymi na pizzy, było ze mną 2 kumpli ze swoimi dziewczynami. Siedzimy sobie przy stoliku a za moimi plecami siedziały i rozmawiały 2 naprawdę ładne dziewczyny, szczególnie jedna z nich wpadła mi w oko. Nie ukrywam że miałem ogromną chęć by ją poznać, i myślę sobie: "kurde, zagadałbym, ale co jak? Co ja mam mówić?" Niestety, po raz kolejny nieśmiałość zwyciężyła.. Wróciłem do domu zdołowany i zły sam na siebie, bo przecież tyle można było zyskać gdyby tylko wiedzieć co powiedzieć..
Mam od zawsze problem z nieśmiałością do kobiet, ciągle z nią walczę i ciągle przegrywam, nie mogę odnaleźć właściwej drogi do sukcesu, ciągle gdzieś błądzę.. Dlatego proszę was o pomoc..

Z góry dziękuję
Pozdrawiam

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku