Forum dyskusyjne

RE: Zgadzam się, ale...

Autor: Lotkaaa   Data: 2016-05-14, 21:28:02               

-,,Przecież to jest idiotyczne, żeby tak szkodzić innej osobie. No ja to sobie radzę, bo nie zależy mi na wielu. Ale sam fakt, że ludzie są tacy, aby mnie tak oczerniać, nie zadowala mnie ani odrobinę."

Drogi Nullo o duszy dziecka (to komplement), to nie jest ,,idiotyczne", żeby szkodzić drugiej osobie . To jest po prostu podłe, szkodliwe, oszczercze... i można taj więcej określeń. I nikogo to ,,nie zadowala" z oczywisctych powodów.
Ale Nullo, taki jest swiat i złych ludzi na nim nie brakuje. Każdy z nas przezywa przykrosci od innych lub doznał kiedys jakiejs krzywdy. Nie zmienisz tego. Ale możesz się przed nimi strzec, bronić i nie przejmować. Za to otaczać się ludźmi, ktorzy sa dla Ciebie życzliwi.
A poza tym Ci, ktorym zazdroscisz, ze im się tak dobrze powodzi to też często pozoranci. Modne jest dzis poza macho. Puste kieszenie a chód i mina jakby miał milon dolarów. Smieją się ale często jest to pusty śmiech, dla lansu. A potem przychodzą do domu i przezywają różne smutki i rozterki, kłopoty o ktorych nie wiesz bo za nic się do tego nie przynaja, ze idzie im coś kiepsko.
Nie wierz w te pozory! :)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku