Forum dyskusyjne

RE: To ja

Autor: jasnowidz   Data: 2016-05-08, 21:32:19               

"jasnowidz, a Tobie podoba się każda kobieta? Okej, zakładam, że mężczyźni tak mają ale dla mnie liczy się jaką ma facet osobowość."

Nie. Ale to zależy co masz na myśli - bo są różne rodzaje i poziomy podobania się. Jakoś tak mam, że zachwyt i zauroczenie wzbudzają u mnie dziewczyny o pewnym typie/typach wyglądu. Ale - jak już mówiłem - to że widzę na łące piękny kwiat, to nie znaczy, że muszę go od razu zrywać. Są też dziewczyny, które podobają mi się, są ładne, doceniam ich urodę, ale nie wpadam od razu w zachwyt i zauroczenie (chyba, że lekko, minimalnie). Na przykład takie Miss Polski czy Świata - ok, są ładne, ale osobiście znam ładniejsze, tzn. bardziej w moim typie ;] W końcu jest też poziom "podobania się", gdzie wszystko, co widzimy - także ludzi - traktujemy jako część obrazu i wszystko (każdy) jest na swój sposób ładny (patrz też: turpizm - trochę popadnięcie w skrajność), tak samo jak każda pora roku ma swój urok i różne rodzaje muzyki mogą być miłe dla ucha, jeśli są z odpowiednim nastawieniem słuchane.

Gdybym szukał dziewczyny, to nie optymalizowałbym jej wyglądu - wystarczyłoby by był on dla mnie akceptowalny, bym mógł go jakoś "przełknąć". "Optymalizowałbym" właśnie jej osobowość.

A dlaczego pytasz? xD

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku