Forum dyskusyjne

RE: :)

Autor: nullo   Data: 2016-05-08, 15:00:03               

No to wybieraj się do technikum albo do liceum - jeśli gustujesz w napalonych pięknisiach i nie chcesz mieć sprawy, to się tam pokręć. Wielu cię dostrzeże. Pomijam fakt, że wielu z nich myśli nie tym, czym trzeba, ale daruję sobie tę dyskusję na ten temat, bo oni są lepsi ode mnie, mimo tego, że ja reprezentują sobą coś bardziej wartościowego. Lukass i Devi coś sobą też reprezentują, ale to nieważne, bo według ciebie (jak i według innych kobiet) trzeba być ładnym (nie przystojnym), urodzić się w czepku i z różowymi okularami i takie tam.

Piszę to mocno z ironią, bo nie lubię i nie polubię napalonych pięknisi, którym wszystko się udaje i mają tak barwne życie, że dla nich problemem jest wstrzymanie się od tego podczas zajęć (to samo ze znaczną większością dziewczyn, ale najczęściej tych, które sobą nic nie reprezentują i nie patrzą na mnie jak na poważnego człowieka - tak, nie lubię znacznej większości studentów ze swojej uczelni). Zapomnijcie o tym, że kiedykolwiek o tych pięknisiach zmienię zdanie.

Wolę być singlem niż z kimś, kto jest brzydki i ma beznadziejny, czyli z kimś, kto nie będzie kojarzył mi się z przyjemnością. A na dzień dzisiejszy mam dość tej zabawy, w której nigdy nic nie wygram. Nie szukam bo mam dość.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku