Forum dyskusyjne

RE: Divergent

Autor: felka4   Data: 2016-05-08, 11:13:23               

Wczoraj przekroczyłaś (według mnie) punkt, w którym to co pisałaś było młodzieńczo świeże i "urocze", bo przestało; wraz z tekstem o niedopieszczeniu trzy razy zresztą powtórzonym, przeszłaś na poziom starej baby (dumnej z posiadanego swojego chłopa):

"Napisz coś nowego bo wszystkie w kółko piszecie, że mam zakrzywioną percepcje. Już to czytałam. Czas zmienić płytę. Nie wiem, jesteście zazdrosne o Devi bo gada ze mną a nie z Wami? Aż takie wszystkie jesteśćie niedopieszczone?"

( i może sama napisz najpierw coś nowego bo czas zmienić płytę?)

"Wiem, że korzystasz z wątku. Pokarmisz się, trollu. Znajdź sobie kogoś kto Cię wreszcie dobrze...
wypieści"

"Fatum czuje się odrzucona bo nikt nie zwraca na niej uwagi. Zamiast założyć wątek "Adoracja fatum" to wciska się w każdy wątek. Chyba czas znaleźć sobie realnego adoratora bo się dziewczyna męczy"

Nie ma "wciska się w każdy wątek" , to są wątki dla nas, dla użytkowników forum, przejdź na jakiś priv jak nie chcesz by "karmić się Twoim" , Fatum jest tu od początku załozenia forum niemal czyli za długo byś jej zmieniła zasady korzystania z forum ( w sensie co ma czytać/komentować a co nie; mozesz ustosunkowac się do jakości jej komentarza ale nie do faktu wpisania komentarza).

Ochłoń, Divergent.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku