Forum dyskusyjne

RE: Divergent

Autor: divergent   Data: 2016-05-06, 23:37:47               


Ale to nie z powodu jednego faceta. Daj spokój ;) To nie była jakaś trauma. Tak jak wspomniałam to moje zachowanie wynika trochę ze strachu i trochę z rozczarowania. Bo ile można spotykać takich jak od pługa oderwanych?
Nie wiem jak to jest z podobaniem się. Nie mnie oceniać. Prostaki zawsze się na mnie natrętnie patrzą. Nie jestem w stanie stwierdzić na ile się podobam ogólnie mężczyznom. Mam z nimi rzadko styczność w ale jak już mam i dłużej przebywam to często pokazują, że się podobam. Tylko, że wydaje mi się, że ja w ogóle nie jestem ciekawa w oczach np. takiego kulturalnego, wykształconego, przystojniejszego, interesującego i ładnie ubranego. Ba, nie raz strasznie krytykowałam tych chłopaczków z większych miast i mówiłam komuś, że są pustakami, lalusiami, zarozumialcami. Oczywiście dlatego, że tacy się na mnie nie patrzą nigdy a bym chciała ;)
Bo ja chce kontaktu z takimi a nie z ziomem spod budki z piwem, który mnie zagaduje bo mu się podobają moje cycki. Jakoś inne dziewczyny zagadują Ci z lepszej półki...

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku