Forum dyskusyjne

RE: Mężczyźni nastawieni tylko na przyjemności?

Autor: lukass   Data: 2016-05-05, 11:51:41               

ah jaki piękny tutaj temat wykwitł po całej majówce :D

no więc może tak na początek droga autorko wątka...jak dawno temu rozpadł się Twój ostatni związek ?

i lecimy dalej...

"To nie są stereotypy tylko opinia ze zbioru doświadczeń z mężczyznami. Większości poznanymi przez Internet. Wysłuchałam opinii ale przecież mam prawo się do nich odnieść, tak? Polemizuje po prostu. Nie kłócę się więc w czym problem. cały czas się zastanawiam czemu nikt się nie zgadza ze mną w kilku chociażby procentach. Czyżby moje życie było takie beznadziejne i otaczałabym się beznadziejnymi ludźmi? Jestem osobą, która widzi wszystkie detale a więc defekty też. Nie jestem ślepa na wiele rzeczy jak większość ludzi ( z tego co wnioskuje)."

Ostatnio miałem z moimi znajomymi dyskusje na temat ich związków z ludźmi z internetu. Bardzo ciekawe wnioski nam się nasunęły. Pierwsza rzecz to ludzi skuteczni i zaradni życiowo nie przesiadują w internecie ! ba nawet nie posiada kont na różnych portalach aby okazyjnie sobie popatrzeć...stąd nasuwa się kolejny wniosek...w internecie można się natknąć na różną zbieraninę ludzi(mówię można ale nie trzeba, są też tu normalni ludzie jednak procentowe zagęszczenie na metr kwadratowy ich jest znacznie mniejsze niż zawartość wody w winie mszalnym u księdza na mszy).

Więc jeśli większość Twoich wniosków jest na tej podstawie nic dziwnego, że może być Ci trochę ciężko...wiem coś o tym...mnie wychowywały bajki disneya ;]

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku