Forum dyskusyjne

RE: hmmmm....

Autor: Lotkaaa   Data: 2016-05-03, 08:29:05               

Sd; -,,Divergent wg mnie nie chce pomocy w celu przełamania niechęci do rodu męskiego. Ona szuka kompanek do gardzenia chłopami. Pomaganie jej wg jej scenariusza można porównać do wspierania alkoholika poprzez towarzyszenie mu w piciu."

I idąc za przykładem alkoholika, uwazasz sd, ze uczestnicy forum ,,pili" z Divergent? Przyklaskiwali jej czy raczej próbowali zmienic jej podejscie? Rozmowa to czyła sie poprawnie dopoki nie wszedł Nullo i nie wyjechał ze swoim tekstem, czym jeszcze bardziej utwierdził ją, ze ma rację co do męskiego rodu. Stanęła w obronie kobiet a Ty zaproponowałas Nullo, zeby nie zwracał uwagę na ,,niezrównoważone panienki". Czym to zaowocowało? A no tym;

: Nullo

Autor: divergent Data: 2016-04-30, 18:43:39 Odpowiedz

Ty mnie uważasz za niezrównoważoną psychicznie a jego uważasz za normalnego jak piszę, że by zdzielił w twarz dziewczynie, której by się spodobał? UDERZYŁBY JĄ W TWARZ. Łapiesz???

RE: Nullo

Autor: siostradisel Data: 2016-05-01, 00:58:37 Odpowiedz
Tak. Dokładnie tak.

Naprawdę tak uważasz??? Rozjuszyłas do czerowonosci i tak juz rozemocjonowaną dziewczynę zamiast ostudzić oboje. Co da podejscie do alkoholika, ktory akurat pije i zwyzywanie go od najgorszych, odrażających pijaków. Co chciałas przez to osiągnąć? Dopiec jej bo nie okazała wyrozumiałosci dla zaburzonego Nullo?

-,,Myślenie, ze każdy kto bezpardonowo obraża innych jest zgubionym człowiekiem wołającym o pomoc jest szlachetne, ale bez sensu".

Własnie, wez pod uwagę własne słowa zanim obronisz Nullo gdzie ;
-,, W prawdziwym życiu takich osobników omija się z daleka."Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku