Forum dyskusyjne

RE: Pustactwo do granic możliwości

Autor: Devi91   Data: 2016-05-02, 20:51:36               

"Ja właśnie doskonale rozumiem ten "przekaz" w postaci hejtu. Ja jestem tak sfrustrowany, że mam prawo mówić, że mam ochotę uderzyć brzydką dziewczynę, co będzie się do mnie bezczelnie przystawiać.

Jak do tej pory chcesz mi udowodnić, że ta masa ładnych chłopaczków jest lepsza ode mnie. To do gimnazjum skocz jak tak lubujesz się w pięknisiach. Albo zrób jak wiele Polek i zakochaj się w jakimś Włochu czy Hiszpanie, żeby potem walczyć z nim w sądzie o prawo nad opieką własnego dzieciaka. Jestem ciekaw które mieszkanki danego państwa najbardziej decydują się na związek z obywatelem innego państwa. Założę się, że akurat Polki byłyby wysoko w zestawieniu.

I lepiej zapomnij o tym, że mam być z brzydką dziewczyną. Że nadal mam być facetem gorszej kategorii? Jak pięknisiom życie takie miłe, to niech dają sobie do ramion wepchnąć brzydulę. Mieli tyle dziewczyn na koncie, że co im szkodzi zostać z nimi?

Bo ja mam prawo odmówić bycia z kimś, z kim być nigdy przenigdy nie chcę. Co to niby ma być, Arabia Saudyjska? Tyle, że kobiety decydują, a facet nie ma nic do powiedzenia?"


Serio nie widzicie że to zwyczajna zazdrość? Nieprzemyślane słowa padły pod jej wpływem z ust każdego/każdej z nas... a jeśli nie to dalej obrzucajmy się kamieniami xd

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku