Forum dyskusyjne

RE: Mężczyźni nastawieni tylko na przyjemności?

Autor: jasnowidz   Data: 2016-05-01, 02:09:32               

"mężczyźni chcieliby by ich życie to była wieczna zabawa." - PRAWDA.
"Że marzeniem każdego jest zarabianie grubej kasy bez wielkich wysiłków" - FAŁSZ. Wystarczy tyle kasy by spokojnie, wygodnie, komfortowo i dobrze się bawiąc sobie przeżyć (bez wielkich wysiłków).
"ciągłe pochwały od wszystkich dookoła, " - FAŁSZ
"relacje z kobietami oparte głównie na seksualnośc" - FAŁSZ
"i bez perspektywy na przyszłość." - PÓŁPRAWDA
"Najbardziej mnie bierze żałość jak jakiś typek opisuje jak był zachwycony urodą swojej partnerki ale jak się pojawiły problemy i jak zauważył jej wady to nagle zaczęło się coś psuć. Czy to nie jest niedojrzałe podejście do tematu?" - NIEKONIECZNIE
"Ja mam wady, ty masz wady, wszyscy kur.. mają wady więc czemu nie akceptujesz ich u kogoś na kim Ci przed chwilą zależało?" - AKCEPTUJĘ
"Bo przecież trzeba jak najszybciej dobrać się do majtek zanim będzie za późno i dziewczyna uzna, że jesteś nijaki i nie pociągający." - FAŁSZ
"ale jakoś wątpię żeby facet nagle się zainteresował kobietą, którą traktował jak koleżankę (i nie chodzi mi tutaj o to, że może być brzydka jak noc). " - Mogłabyś się zdziwić. Różnie bywa.
"Nie wiem jak Wy ale ja spotykałam wielu płytkich, pustych facetów, " - Być może takich również wielu spotykam, ale jeśli chodzi o większe spędzanie czasu, to towarzystwo dobieram sobie ostrożniej.
"którzy mieli tylko ambicje by czerpać z życia rozrywkę i nic więcej. Takich niedojrzałych grzdyli. " - To ja.
"Dlatego na dzień dzisiejszy na nie widzę w związku z mężczyzną czego bym szukała w relacji z drugim człowiekiem." - Ok. Spoko.
"Wiem, że kultura zmusza mężczyzn do ukrywania emocji ale co jeśli ktoś taki jak ja wierzy, że ktoś się przejmuje kiedy to jest widoczne? " - Nie rozumiem.
"Nie będę wylewna i uczuciowa dla ludzi, którzy wydają się mieć wszystko w d.. To na tyle na razie." - Ok. Spoko.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku