Forum dyskusyjne

RE: Chcesz coś wiedzieć? Proszę bardzo

Autor: Devi91   Data: 2016-04-30, 19:49:21               

Tak samo jak i Ty Nullo, zazdroszczę mężczyznom z większym powodzeniem. Mówisz że wiele razy próbowałeś i nie interesują Cię przelotne związki, a nie odkrywałeś przed kobietą czasem zbyt wcześnie swoich intencji? Myśle o wyznaniu miłości, wspólnych planach itp.

Oczywiście że tak miałem i nadal mam te obawy, że będzie oczekiwała po mnie więcej niż z siebie daje, ale myśle że źle robimy. Taka obawa nas ogranicza. Skoro wybrała Cię takim jakim jesteś to nad czym się zastanawiać na zapas, bądź sobą, ewentualnie zapytaj nad czym powinieneś popracować jeśli masz wątpliwości, ale nie rób więcej niż sam oczekujesz od kobiety.

Czym się kierują to sprawa indywidualna, równie dobrze kobiety mogłyby zapytać Ciebie, ale pewnie są przywyczajone że to dupki zagadują jako pierwsi, tak dla odmiany mógłbyś zrobić na przekór ;) nic nie stracisz, a wiele możesz zyskać.

Aktualnie też się jakoś specjalnie nie rozglądam, a nawet przy prostej wymianie zdań chociażby z kasjerką brakuje mi tych relacji. Jeśli kobieta sama się nie znajdzie, to warto troche pomóc szczęsciu ^^

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku