Forum dyskusyjne

Pozytywny wątek- tu wpisujemy tylko miłe rzeczy!!!

Autor: violla   Data: 2015-04-26, 17:25:09               

Mamy tendencję do żalenia się, skarżenia, narzekania i wyrażania negatywów. Zapamiętujemy to czym się otaczamy, dlatego wydaje nam się, ze spotykają nas tylko złe rzeczy.
Wątek zakładam celem trwałego dowodu na to, że spotykają nas miłe rzeczy. Nawet jeśli zapomnimy, że było coś fajnego, sympatycznego, a zostanie tu wcześniej zapisane, to wystarczy temat otworzyć i przeczytać, by poprawić sobie nastrój i odzyskać nadzieję na lepszy czas.

Zacznę więc pierwsza.
3 dni temu spotkało mnie b. miłe zaskoczenie. Na ostatnim zebraniu rodziców w szkole, dostałam bukiet kwiatów od wychowawczyni z podziękowaniami za miłą współpracę, za angażowanie się w rolę przewodniczącej trójki kl, za systematyczne przynoszenie makulatury i nakrętek, za 100% frekwencję na wywiadówkach w ciągu 3 lat. Było mi bardzo miło, do tej pory uśmiecham się na to wspomnienie. Nie pamiętam kiedy zostałam tak wyróżniona, doceniona, a publicznie chyba nigdy.
Zachęcam innych do wpisywania się. To moze być drobiazg: ktoś się do nas promiennie uśmiechnął, ustąpił miejsca w kolejce gdy nam było spiesznie, darował 10 gr w sklepie, cokolwiek ... byle MIŁE, SYMPATYCZNE I RADOSNE!

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku