Forum dyskusyjne

Związek a przyjaźń damsko-męska

Autor: bakowiec   Data: 2013-08-24, 00:45:41               

Cześć wam wszystkim!

Nazywam się Jakub, a moja dziewczyna Natasza, oboje mamy po 20 lat. Jesteśmy ze sobą ponad rok, a prawie rok ze sobą mieszkamy. Wiem, że młodzi jesteśmy i młody związek ale bardzo siebie kochamy oraz świetnie się nam układa. Nie mamy żadnych problemów między sobą i dogadujemy się. Pewnie myślicie po co ja to piszę skoro wszystko u nas w porządku :)

No ale mam pytanie i to pytanie raczej jest skierowane do Pań w różnym wieku ale i też Panów, jeśli takowy się znajdzie :)

Otóż moje pytanie dotyczy przyjaźni pomiędzy partnerką a innym facetem. Chciałem się zapytać co sądzicie o takich relacjach. Ponieważ mimo, że darzę wielkim zaufaniem swoją dziewczynę mam mimo wszystko wątpliwości co do takich relacji. A mianowicie, że nawet jeśli by nie chciała w życiu dzieją się rożne rzeczy i taka przyjaźń mogła by się skończyć kosztem naszego związku, mam tu na myśli, np. romans, czy też kolejna miłość. Czy wy akceptujecie takie możliwości? Bo przecież ja jej niczego zabronić nie mogę i ma prawo do zawierania przyjaźni ale ja bym preferował, aby to była kobieta w tym przypadku.

Moja partnerka wyjechała na 2 tygodnie do Kołobrzegu na turnus rehabilitacyjny i poznała tam grupę fajnych ludzi itp.
Ale też się zaprzyjaźniła z pewnym Łukaszem, z którym robi wszystko, spędza cały czas, siedzą do rana gadając itp.
No nie ukrywam nie spodobało mi sie to i trochę sie pokłóciliśmy. Mam nadzieję, że to nie chorobliwa zazdrość, raczej zmartwienie co do przyszłości ich relacji.
Doradźcie mi co mam robić? Wytłumaczyć, aby pozostała tylko na relacjach koleżeńskich jako kolega? Czy to zaakceptować bo przecież jej ufam no ale a nóż? A żyć bez niej to nie potrafię, jest dla mnie wszystkim. Kocham ją szalenie!

Ps. dodam, że jest to moja pierwsza i ostatnia partnerka życiowa, jak to mówię złoty strzał. Przed nią nikogo nie miałem i pewnie dlatego nie wiem co o tej sytuacji myśleć??

Pozdrawiam was!

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku